Zmiany, zmiany, zmiany

By | 28 lutego 2010

Jak pewnie widać, miejsce to przeszło znaczną metamorfozę. Zainspirowana podpatrzonym na stronie Ingmara WordPressem postanowiłam wlepić to cudo i na swojego bloga, a teraz powoli rozgryzam, jak działa i co dzięki niemu mogę mieć. Trochę czasu na tym rozgryzaniu pewnie mi jeszcze zejdzie, ale najważniejsze, że przenoszenie starych materiałów się powiodło i znów mogę pisać. A że, czekając na wprowadzane zmiany, pisałam „do szuflady”, można się teraz spodziewać częstszych aktualizacji i większej liczby marcowych wpisów.

A skoro o przemianach mowa – koniec jak zwykle zbyt krótkich ferii wymusił na mnie drastyczną zmianę trybu życia, czego nie przyjęłam z radością. Zdecydowanie wieczorno-nocny tryb życia służy mi bardziej niż poranno-popołudniowy. Niestety, studia dzienne, jak w sumie nazwa wskazuje, nie sprzyjają sowom, co wymusza wstawanie o świcie i chodzenie półprzytomnym przez pół dnia, z kolei wieczorny przypływ sił i energii uniemożliwia kładzenie się spać o normalnych porach. Teufelskreis!

Wdzięczna jestem za wcielenie w życie apelu o odpędzaniu zimy. Wszyscy najwyraźniej pamiętali o taczkach, śniegu ubywa i mam nadzieję, że nie zobaczę go przez najbliższe kilka miesięcy. Z niecierpliwością wypatruję więc nadejścia wiosny, zaś cwane osiedlowe koty z drwiną spoglądają na mnie z gałęzi drzew.

7 thoughts on “Zmiany, zmiany, zmiany

 1. Dimmy

  Ocia is back :D
  nowy layout jest OK, dużo szybciej (przynajmniej u mnie) się ładuje.

  PS ten mail jest konieczny?

  Reply
 2. Oceansoul Post author

  Mail jest konieczny, ale nigdzie go nie widać, a przeglądarka powinna go na przyszłość zapamiętać, więc mam nadzieję, że nie będzie to szczytem uciążliwości ;). Layout w sumie taki trochę „suchy”, ale z łatwością można go w każdej chwili zmienić albo, jak się trochę podszkolę, zmodyfikować, więc to jedna z większych zalet obecnej sytuacji. ^^
  P.S. Ja czekam na Twój powrót! :D

  Reply
 3. Ingmar

  No, gratz. Dobry wybór. Ale skórka nadal bardziej mroczna niż ustawa przewiduje. Nie masz czasem ochoty się tak jakby, no, zabić, przed dodaniem wpisu?

  Reply
 4. Oceansoul Post author

  Co do skórki, to jak się dowiem, który fragment kodu za co odpowiada, mogę trochę poprzerabiać. Albo potestować inne. Teraz wszystko stało się prostsze, chwalmy WordPress! No i myślałam, że bez emo-grafiki nie będzie tu tak smutno i mroczno! I jeszcze niebieskie elementy są! No nic, następna skórka musi być różowa w takim razie. :D

  Reply
 5. Ingmar

  Niebieskie elementy zdecydowanie in plus. Różowa? Jasne, czemu nie. Najlepiej różowo-czarna i emo. xP

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *