O mnie

Marta NajmanMarta Weronika Najman, w sieci znana głównie jako Oceansoul.
Po pierwsze tłumaczka – tekstów specjalistycznych, literatury fachowej i pięknej, z języka angielskiego i niemieckiego. Jeśli masz do przetłumaczenia powieść albo opowiadanie, jestem człowiekiem, którego szukasz.
Po drugie korektorka – przede wszystkim na różnorakich portalach internetowych, ale zajmowałam się także tekstami naukowymi i literackimi. Uwielbiam interpunkcję.
I po trzecie – coś na kształt redaktora-dziennikarza, w zależności od czasu, potrzeb i weny popełniam teksty różnej maści. Kiedyś opowiadania, potem głównie teksty o grach komputerowych, ostatnio przede wszystkim recenzje literatury i felietony dotyczące kultury.

Chcesz się ze mną skontaktować? Zapraszam:
– m.w.najman(at)gmail.com
Facebook ; Fanpage bloga

Chcesz nawiązać współpracę na gruncie zawodowym? Przeczytaj moje CV. A może wolisz nawiązać współpracę reklamową na blogu? Jeśli będzie to reklama jawna, a Twój produkt pasuje do tematyki bloga i/lub mojego stylu życia, na pewno dojdziemy do porozumienia.

Aktualnie współpracuję z:
Wydawnictwem Helion
Wydawnictwem Solaris
Portalem Lubimy Czytać
Portalem Insimilion

Znajdź mnie w sieci:
Lubimy Czytać
– Filmweb
– Episode Calendar
Last.fm
MyAnimeList
Steam
Raptr

Linki:
http://larciacroft.blog.pl
Mój poprzedni blog, prowadzony między XII 2003 a I 2009. Jeśli ktoś lubi archeologię i przekopywanie się przez leciwe zapiski – zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *